Niespodziewany prezent.

Nie wiem jakie niespodzianki przyniosą kolejne dni tego tygodnia, ale skoro poniedziałek zaczął się tak fajnie, to mam nadzieję, że i kolejnie dni będą równie urodziwe w naparstki.

Zostałam dziś tak bardzo zaskoczona naparstkowym prezentem, że nie potraficie sobie tego wyobrazić. A dlczego? A dlatego, że dostałam naparstek od osoby, od której bym nie pomyslała nawet, że mogę dostać. Owszem, gdzies tam na moim Facebookowym profilu pojawiają się zdjecia naparstków, jednak udostępniam je bardzo, bardzo rzadko. Czasem tylko ktoś mnie pytał, co ja mam na palcach na moim profilowym zdjęciu 😉 .

Nigdy też nie rozmawiałysmy na temat mojego zbieractwa.

A teraz do rzeczy. Mama kolegi mojego najmłodszego synka poleciała w dwutygodniową podróż do Peru. Poleciała sama ze swoją przyjaciółką a ich celem było wdrapanie się na Machu Picchu.  Oczywiście do podróży przygotowywała się już dłuższy czas, bo to nie takie hop siup wejśc sobie do tego najlepiej zachowanego miasta Inków. Położone jest ono grubo powyżej 2000 m n.p.m. w związku z tym trzeba mieć dobrą kondycję, aby się tam dostać.

Dziś rano, kiedy zaprowadzałam dzieciaki do szkoły zaskoczyła mnie tak bardzo wręczając naparstek, że nie potrafiłam ukryć wzruszenia. Powiedziała mi, że jak tylko go zobaczyła w sklepie z pamiątkami, od razu pomyslała o mnie.

A Wy co sądziecie o tego rodzaju niespodziankach?

O Machu Picchu możecie poczytać np. w Wikipedii. Nie mam zwyczaju kraść cudzych zdjeć z internetu i wstawiać na swojego bloga. Niestety ostatnio jest dosyć głośno o tym procederze, że ktoś wykorzystuje czyjeś zdjęcia do różnych celów.

Pozdrawiam serdecznie.

Może Ci się również spodoba

8 komentarzy

 1. Asia napisał(a):

  Ja uwielbiam takie niespodzianki, sama dostałam naparstek od kolegi mojej kuzynki, a naparstek śliczny, pozdrawiam

 2. Asia napisał(a):

  Ja sama kocham takie niespodzianki, dostałam od kolegi mojej kuzynki naparstek, pozdrawiam serdecznie

 3. Beata napisał(a):

  Piękny naparstek i miła niespodzianka. Ja też dostałam od dwóch mam koleżanek mojej Julki naparstki. A były u nas tylko raz i widziały moją kolekcję.

 4. Mo. napisał(a):

  Też bym się wzruszyła. Wspaniała niespodzianka!

 5. Ewa napisał(a):

  Wspaniała niespodzianka.Naparstek świetny.

 6. pumuki napisał(a):

  Los regalos sorpresas son los que mas valoro, solo de pensar que alguien que no tengo mucha amistad se acuerde de mi a tantos kilometros de distancia,
  Seguro que tu tambien lo apreciaras mas que otros regalos.
  Besos

 7. Agnieszka napisał(a):

  Przemiłe i bardzo wzruszające. To są takie najmilsze chwile naszego zbieractwa 🙂

 8. Francisco Oliveira napisał(a):

  Um belo e magnifico dedal.
  Um abraço e boa semana.

  Andarilhar
  Dedais de Francisco e Idalisa
  O prazer dos livros

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *